ПАТ «Вінтер»

Публічне акціонерне товариство «Вінтер»

Публічне акціонерне товариство (ПАТ) «Вінтер» було організовано у 1994 році на основі виробничої бази одного з самих відомих та великих підприємств Донецька «Главхолод», яке успішно працювало з 1932 року.

З самого заснування ПАТ «Вінтер» своїм головним завданням вважає виробництво не тільки смачної, але й натуральної якісної продукції і використовує для цього екологічно чисту сировину власного Агрохолдингу «Донецьксталь».

Для покупців ПАТ «Вінтер» перш за все асоціюється з морозивом і це зрозуміло, бо на сьогоднішній день воно виробляє більше 60 видів тільки морозива. При цьому асортимент продукції постійно оновлюється.

Крім того, компанія випускає кондитерські вироби: тістечка, торти та торти на замовлення, а не так давно зайнялася виробництвом напівфабрикатів. Для цього було об’єднано зусилля двох підрозділів Агрохолдинга – «Лактіс», що випускає молочну продукцію, та «Агротіс», який займається ковбасними виробами та м’ясною продукцією.

З виробництва морозива ПАТ «Вінтер» входить до десятки лидерів, які випускають майже 60% всього морозива, виробленого в країні.

Продукція компанії «Вінтер» сертифікована в системах якості ISO-9001 и ISO-22000.

ПАТ «Вінтер» реалізує свою продукцію вже в 12-ти областях України, серед яких Луганська, Дніпропетровська, Харківська, Одеська, Сумська та Закарпаття.

Серед виробів ПАТ «Вінтер» багато видів морозива, вареники, пельмені та інші напівфабрикати.

Контакты

Адреса: Україна, 83102, м. Донецк, вул. Стадіонна, 22

Тел./факс: +38 (062) 385-14-97

E-mail: postmaster@winter.com.ua

Веб-сайт: www.winter.com.ua

Продукция «ПАТ «Вінтер»»

Матрикс пломбир «Винтер»
Матрикс пломбир «Винтер»

Матрикс пломбир «Винтер»

Мороженое «Райское наслаждение в черном шоколаде»
Мороженое «Райское наслаждение в черном шоколаде»

Мороженое «Райское наслаждение в черном шоколаде»