ТОВ «Сандора»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сандора»

ТОВ «Сандора» було засновано в 1995 році, коли двоє далекоглядних литовських бізнесмена Раймондас Туменас та Ігор Беззуб виділили початковий капітал під цікавий бізнес-проект.

Ідея бізнес-плану належала професору Миколаївського кораблебудівного інституту Сергію Сипко. У новоствореній компанії йому належало 10 відсотків, а Туменасу та Беззубу – 45%.

В березні 1996 року був випущений перший пакет соку, а вже в 2006 році товариство з обмеженою відповідальністю «Сандора» охоплювала 45,6% всього ринку соків в Україні. Тому не дивно, що в 2007 році PepsiAmericas та PepsiCo підписали спільну угоду про покупку 100% акцій ТОВ «Сандора» за 678,7 млн. долларів.

Зараз майже 20% продукції компанії йде на експорт і продається у більш ніж 20-ти країнах миру.

Виробничі потужності компанії ТОВ «Сандора» - це завод з виробництва соків в селі Мішково-Погорілове Миколаївської області, завод по переробці овочів та фруктів та з виробництва соків в селі Миколаївське Миколаївскої області та два заводи по переробці фруктів та овочів в селі Козачі Лагері Херсонської області та в селі Родникове (АР Крим). Загальна проектна потужність усіх заводів складає приблизно 1,5 мільярда пакетів соку та безалкогольних напоїв на рік. За добу компанія «Сандора» виробляє більше 4-х мільйонів пакетів.

Крім того, компанія «Сандора» є дистрибьютором чипсів ТМ «Lay’s» та сухариків під маркою «ХрусTeam», які виробляються в Україні та з української сировини.

На сьогоднішній день ТОВ «Сандора» на ринку України представляє такі торгові марки:

  • Соки та сокова продукція - ТМ «Сандора», ТМ «Сандорик», ТМ «Сандора Ексклюзив», ТМ «Сандора Овочевий коктейль», ТМ «Сандора Сок к завтраку», ТМ «Садочок», ТМ «Бонус», ТМ «Миколаївський соковий завод»
  • Газовані напої та холодні чаї – ТМ «Pepsi», ТМ «Mirinda», ТМ «7Up». ТМ «Lipton Ice Tea»
  • Вино – ТМ «Святкова Колекція»
  • Енергетичні напої – ТМ «Adrenaline Rush»
  • Чіпси та сухарики - ТМ «Lay’s», ТМ «ХрусTeam»

Контакты

Адреса: Україна, 07300, Київська область, Вишгородський район,
c. Нові Петровці, вул. Промислова, 6

Телефон: +38 (044) 503 60 14

Факс: +38 (044) 503 60 08, +38 (044) 503 60 24

Електронна адреса: pr-sandora@pepsico.com

Веб-сайт: http://www.sandora.ua

Продукция «ТОВ «Сандора»»

Ряженка «Агуша»
Ряженка «Агуша»

Ряженка «Агуша»

Творожок »Агуша»
Творожок »Агуша»

Творожок »Агуша»

Нектар «Сандора»
Нектар «Сандора»

Нектар «Сандора»

«Слов'яночка» Кефир
«Слов'яночка» Кефир

«Слов'яночка» Кефир